Жіноча сумка середнього розміру міська модна красива чорна екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77776-620/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру міська модна красива чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка, квадратної форми, виконана з якісної екошкіри зі вставками під рептилію. Сумка має одне відділення на блискавці, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині кишеня на блискавці і відкрита кишеня.
Попереду кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: 32 см ширина, 32 см висота, 14 см глибина. Висота ручок 28 см, довжина 58 см.
Без довгого ременя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 850 ₴









