Жіноча сумка формат А4 ділова стильна сумочка чорна замша+екошкіра

1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79012-830/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка формат А4 ділова стильна сумочка чорна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Містка жіноча сумка лаконічною прямокутної форми - ідеальний варіант в якості повсякденної офісної сумки. Сумка виконана з натуральної замші і лакової екшкіри. Має три відділення з підкладкою, середнє на блискавці і два бокових на магниті. Всередині бокові кишеньки.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Дві ручки і знімний ремінь.
Розміри сумочки: 35,5 см внизу, 31 см зверху, 24 см ширина, 12,5см глибина
Довжина коротких ручок 37 см. В комплекті довгий знімний ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Довжина ручок | 370 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 1 100 ₴









