Жіноча чорна замшева сумка клатч маленька сумочка модна натуральна замша+екошкіра

960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 87155-710/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна замшева сумка клатч маленька сумочка модна натуральна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Відправка наложеним платежем по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виконана з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки два відділення, кожне під своєю блискавкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці. Низ сумочки прикрашений заклепками.
- Розмір сумочки: ширина 22 см, висота 17 см, глибина 8 см
- В комплекті довгий ремінь, довжина регулюється.
- До ременя кріпиться ключниця на карабіні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 960 ₴









