Жіноча сумка на широкому ремені містка чорна натуральна замша+шкірзам

1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79054-830/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на широкому ремені містка чорна натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Містка велика жіноча сумка - чудовий вибір для кожного дня. Модель виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника. У сумки одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Попереду кишеня на магниті та кишеня на блискавці, на звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки: ширина – 37 см, висота 21 см, глибина – 13,5 см.
Довжина коротких ручок 46 см. У комплекті широкий плечовий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина ручок | 460 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 1 250 ₴









