Замшева жіноча сумка-мешок модна комбінована чорна натуральна замша+шкірзам

1 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88962-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка-мешок модна комбінована чорна натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки:32х29х13см
Довжина ручки – 44см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 440 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 060 ₴









