Велика жіноча сумка формат А4 на плече чорна натуральна замша+шкірзам

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1644-640/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 на плече чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою поштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виконана з натуральної замші та якісного структурного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині кишеня на блискавці і кишеня для телефону. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: 27 ширина по дну, ширина зверху 36см, 26см висота, 14 глибина, 16 см висота ручок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 880 ₴








