Замшева жіноча сумка хобо модна комбінована чорна натуральна замша+шкірзам

1 040 ₴
- Немає в наявності
- Код: 78559-790/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка хобо модна комбінована чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка хобо, виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника з тисненням під рептилію. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по низу - 37 см, ширина по верху 44 см, висота посередині 32 см., Дно 9см. Плечова ручка довжиною 62 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 620 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 040 ₴








