Жіноча замшева сумка середня на широкому ремені чорна замша+шкірзам

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0491-560/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча замшева сумка середня на широкому ремені чорна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виконана з натуральної замші попереду і якісного структурного шкірозамінника ззаду. У сумочки одне відділення з підкладкою, всередині перегородка на змійці, кишеня для телефону та внутрішня кишеня на блискавці.
Попереду та на зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 22 см, ширина по низу 27 см, ширина по верху 31 см, глибина – 9см.
Довжина ременя 135 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 790 ₴









