Велика жіноча сумка-рюкзак м'якої форми красива модна чорна екошкіра

620 ₴
- Немає в наявності
- Код: D633-390/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка-рюкзак м'якої форми красива модна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Модна новинка!
Красива містка сумка-рюкзак, виконана з м'якої приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, посередині перегородка на блискавці, всередині кишені на блискавці і кишені для телефону.
Попереду і зззаду – кишеня на блискавці.
- Розміри: Ширина внизу 29 см, ширина зверху 36 см, висота 34 см, глибина 12 см.
- Довжина ручки регулюється, сумку можна носити як рюкзак.
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 620 ₴









