Жіноча чорна сумка клатч через плече сумочка модна натуральна замша+екошкіра

900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79010-670/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна сумка клатч через плече сумочка модна натуральна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Відправка наложеним платежем по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виконана з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки три відділення, середнє на блискавці, додатково закривається на магнітний клапан. Всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня. На звороті кишеня на магниті.
- Розмір сумочки: ширина внизу 22 см, ширина зверху 20,5см, висота 16,5 см, глибина 9 см
- В комплекті довгий ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 900 ₴









