Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стильна чорна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1677-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стильна чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виконана з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкритий кишеня і кишеня на блискавці.На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина 30 см. Висота 34 см. Дно 12 см. Висота короких ручок 22 см, висота довгих ручок 34 см.
Вміщується формат А4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 770 ₴








