Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стильна молодіжна світло-бежева екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1649-590/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стильна молодіжна світло-бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виконана з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
У комплекті знімна ключниця-брелок, 15х8см.
Розміри: Ширина внизу 33 см. Висота з боків – 46см. Висота по боках 32 см. Висота посередині 30 см. Дно 11 см. Висота плечової ручки 26 см.
Вміщується формат А4!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Світло бежевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 820 ₴





