Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стильна молодіжна бежева екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1649-590/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шоппер формату А4 стильна молодіжна бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виконана з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
У комплекті знімна ключниця-брелок, 15х8см.
Розміри: Ширина внизу 33 см. Висота з боків – 46см. Висота по боках 32 см. Висота посередині 30 см. Дно 11 см. Висота плечової ручки 26 см.
Вміщується формат А4!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 820 ₴





