Містка жіноча сумка саквояж модна міська моко екошкіра

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: D252-660/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка жіноча сумка саквояж модна міська моко екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика! Сумочка, з якої ви будете виглядати стильно і сучасно кожен день! Крім того, вона дуже містка!
Сумочка виконана з якісної екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині кишеня на блискавці і кишеня для телефону. Попереду і на зворотному боці сумки кишені на блискавці.
У комплекті йде довгий знімний ремінь (довжина регулюється до 135см).
Розміри: довжина 32см, висота 21см, ширина 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 890 ₴









