Маленька жіноча сумочка через плече комбінована сумка натуральна замша+шкірзам

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0496-550/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумочка через плече комбінована сумка натуральна замша+шкірзам
Отправка Новой и Укрпочтой
Наложений платіж тільки Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Компактна жіночі сумочка через плече – те, що потрібно для гарного настрою! Ця красуня точно не залишить вас непоміченою!
Сумочка виконана з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Має одне відділення, закривається на дві блискавки, усередині ділиться навпіл відділенням на блискавці. Всередині кишеню для телефону та кишеню на блискавці.
На лицьовій та зворотній стороні кишені на блискавці. У комплекті довгий ремінь, що знімається.
Розміри сумочки: висота - 17см, ширина 23см, глибина - 11см. Довжина ремінця - 135см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 780 ₴









