Сумка-мішок формат А4 красива містка модна чорна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7663-470/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-мішок формат А4 красива містка модна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива сумка сумка, прекрасна містка модель на кожен день. Сумка виконана з якісної приємної на дотик екошкіри, має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині кишеню на блискавці та відкриту кишеню.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина внизу 33 см, висота 32 см, глибина 13 см.
У комплекті довгий регульований ремінь 132 см, довжина ручки – 70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1320 мм |
| Довжина ручок | 700 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 750 ₴









