Жіноча сумка через плече стильна кроссбоді модна сумочка чорна з червоним екошкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88766-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече стильна кроссбоді модна сумочка чорна з червоним екошкіра
Розміри сумки: 27х22х11см
Довжина ручки – 48см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 790 ₴








