Елегантна жіноча сумка класична чорна натуральна замша+екошкіра

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73853-700/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна жіноча сумка класична чорна натуральна замша+екошкіра
Відправлення Новою та Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Містка елегантна жіноча сумка, виконана з натуральної замші попереду та якісного екошкіри ззаду. У сумочки три відділення, середнє на блискавці, два бічні на магнітах. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 24 см, ширина внизу - 26,5 см, ширина вгорі - 33 см, глибина - 11,5 см. В комплекті довгий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 950 ₴








