Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня чорна замша+екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73552-680/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня чорна замша+екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічною прямокутної форми - ідеальний варіант в якості повсякденної офісної сумки. Сумка виконана з натуральної замші і якісної турецької екокожі. Має одне відділення на блискавц з підкладкою, всередині пергородка на блискавці, дві відкритих кишені і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавки.
Дві ручки і знімний ремінь.
Розміри сумочки: 32 см внизу, 29 см зверху, 24 см ширина, 11см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 119 мм |
- Ціна: 920 ₴








