Стильна жіноча сумка красива квадратна модна бордова замша + екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73824-640/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка красива квадратна модна бордова замша + екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна ефектна модель в ексклюзивному дизайні!
Сумка виконана з натуральної замші і якісної екокожі. Її родзинка - замша зі вставкою "рептилія" надає їй стриманий стиль і оригінальність. Сумочка має одне відділення на блискавці з щільною підкладкою. Усередині дві відкритих кишені і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: ширина по дну - 32 см, ширина по верху - 30 см, висота - 27 см, дно - 7,5 см
У комплекті довгий регульований ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 75 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 880 ₴







