Жіноча сумка-мішок красива модна чорна замша+ лакова екошкіра

960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73788-720/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок красива модна чорна замша+ лакова екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка-мішок, округлої форми, виконана з натуральної замші та якісної лакової екошкіри з різним тисненням. Сумка має два відділення на блискавці, всередині кишеню на блискавці та відкриту кишеню.
Попереду кишеню на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: 30 см ширина знизу, 29 см висота, 12,5 см глибина. Висота ручок 23 см, довжина 48 см.
Без довгого ременя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 960 ₴









