Велика жіноча сумка формат А4 міська на плече модна чорна з червоним екошкіра

780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0477-550/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 міська на плече модна чорна з червоним екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виконана з якісної гладкої екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Висота ручок 20 см та більше (регулюються по висоті). В комплекті йде регульований довгий ремінь.
Розміри: 31 см ширина по дну, 36 см ширина по верху, 34 см висота, 14 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 780 ₴









