Велика чорна жіноча сумка формат А4 міська на плече модна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0468-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика чорна жіноча сумка формат А4 міська на плече модна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виконана з якісної гладкої екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині кишеня на блискавці.
Висота ручок 23 см. В комплекті йде регульований довгий ремінь 125 см.
Розміри: 31 см ширина по дну, 37 см ширина по верху, 25 см висота, 13 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 770 ₴








