Жіноча сумка комбінована із замшею містка сумочка сіра натуральна замша+шкірзам

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77221-780/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка комбінована із замшею містка сумочка сіра натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Містка та водночас лаконічна жіноча сумка, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, яке ділиться посередині перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: 30 см ширина по дну, 27 см висота, 12 см глибина. Довгий регульований ремінець - 114 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 1 050 ₴








