Жіноча сумка на широкому ремені модна містка чорна натуральна замша+екошкіра

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 74851-655/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на широкому ремені модна містка чорна натуральна замша+екошкіра
Відравка Новою та Укрпоштою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка на широкому ремені — зручна та ефектна модель на щодень. Сумка виготовлена з натуральної замші з тисненням під рептилію і гладкої турецької екошкіри, має три відділення, середнє відділення на блискавці, всередині дві відкриті кишені та кишеню на блискавці. Два бічні відділення на магнітах.
Розміри: 25,5 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 29 см висота, 11 см глибина. У комплекті знімний широкий тканинний ремінь із контрастним принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 950 ₴









