Жіноча сумка м'яка середнього розміру красива чорна шкірзам

895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 70391-665/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка м'яка середнього розміру красива чорна шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісної м'якої на дотик екошкіри. Сумка має один основний відділ на блискавці, посередині перегородка на блискавці, всередині підкладка та дві кишені.
Спереду кишеня під клапаном, ззаду кишеня на блискавці.
Розміри сумки: 31 см ширина по дну. 30 см ширина зверху, 24 см висота. 11 см глибина.
Довжина ремінця — 63 см (довжина не регулюється). Довжина ручок — 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 640 мм |
| Довжина ручок | 360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 895 ₴









