Жіноча сумка-мішка комбінована через плече сіра натуральна замша + кокоса

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0484-650/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішка комбінована через плече сіра натуральна замша + кокоса
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші спереду та якісної екошкіри. У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Усередині кишеня для телефона та внутрішня кишеня на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 20 см, ширина за дном — 29 см, ширина вгорі 23 см, глибина — 10 см.
Довжина ременя 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 880 ₴







