Жіноча сумка на щодень середня сумочка через плече валізка сіра екошкіра

835 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21236-595/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на щодень середня сумочка через плече валізка сіра екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри. У сумочки два відділення з підкладкою, кожне під свою блискавку. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: 26 х 16 х 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 835 ₴









