Замшева жіноча сумка мішок середня містка комбінована сіра модна замша + кожзам

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77963-650/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка мішок середня містка комбінована сіра модна замша + кожзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Зручна жіноча сумка на щодень, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має два відділення з підкладкою, кожне під своєю блискавкою. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: ширина внизу 27 см, ширина вгорі — 31 см висота посередині 22,5 см, дно — 10 см. Плечова ручка завдовжки 35 см, ремінець — до 127 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 880 ₴









