Жіноча чорна замшева сумка через плече сумочка натуральна замша + екошкіра

840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 922061-610/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна замшева сумка через плече сумочка натуральна замша + екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки два відділення, кожне під своєю блискавкою. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Попереду дві кишеньки на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці. Прикрашає сумочку ручка-ланцюжок.
- Розмір сумочки: ширина 23,5 см, висота 16 см, глибина 10,5 см
- У комплекті довгий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 840 ₴









