Велика жіноча сумка стильна класична формат А4 міська модна чорна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0471-520/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка стильна класична формат А4 міська модна чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виготовлена з гладкої турецької екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Висота ручок 24 см. У комплекті йде регульований довгий ремінь.
Розміри: 31 см ширина по дну, 36 см ширина по верху, 27 см висота, 13 см глибина. .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 750 ₴









