Жіноча сумка-шопер квадратна стильна містка капучино-екошкіра

740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4570-490/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер квадратна стильна містка капучино-екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Стильна жіноча сумка лаконічної квадратної форми, виготовлена з якісної гладкої екошкіри, має одне відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня и кишеня на блискавці. З боків відкриті відділення-кишені.
До комплекту входить регульований довгий ремінь.
Розміри: 31 см ширина, 28 см висота, 12 см глибина. У комплекті довгий знімний ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | капучино |
- Ціна: 740 ₴






