Жіноча сумка кросбоді маленька сумочка валізка через плече чорна натуральна замша + екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73820-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка кросбоді маленька сумочка валізка через плече чорна натуральна замша + екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші і якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне основне відділення під двома блискавками зі щільною підкладкою. Усередині перегородка на блискавці, кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
Фурнітура золото
- Розмір сумочки: 21 х 16 х 8 см
- У комплекті довгий регульований ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 770 ₴









