Жіноча сумка шопер велика містка стильна чорна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: D615-540/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шопер велика містка стильна чорна екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виготовлена з якісної екошкіри. Має одне відділення на блискавці з підкладкою, розділене всередині перегородкою на блискавці, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 40 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 770 ₴







