Жіночий рюкзак на широкому ремені молодіжний стильний чорний екошкіра

730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36527-500/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак на широкому ремені молодіжний стильний чорний екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Гарний жіночий рюкзак, виготовлений із якісної м'якої на дотик екошкіри. Рюкзак має одне відділення на блискавці з підкладкою. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. На лицьовій стороні дві кишені на блискавці. Ззаду кишеня на блискавці. З боків відкриті кишеньки.
Розмір рюкзака: 27 см ширина по низу, 35 см висота, 12,5 см глибина. Плечові лямки регулюються, у комплекті широкий ремінь, завдовжки 79 см, можна носити як сумку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 730 ₴








