Жіноча сумка середнього розміру класична містка чорна замша + шкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73890-590/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру класична містка чорна замша+кокожа
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класична жіноча сумка середнього розміру — зручна та стильна модель на щодень. Сумка виготовлена з гладкої турецької екошкіри та натуральної замші, має одне відділення з підкладкою, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Закривається на блискавку, всередині дві відкриті кишені та кишеня на блискавці. Ззаду кишеня на блискавці.
Розміри: 26 см ширина по дну, 28 см ширина по верху, 28 см висота, 8,5 см глибина.
Довжина ручок 63 см, довжина ременя 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 630 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 820 ₴








