Сумка жіноча шопер модна міська молодіжна темна пудра екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0120-395/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча шопер модна міська молодіжна темна пудра екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Лаконічна жіноча сумка-шопер, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне відділення на блискавці, всередині 2 накладні кишені зі шкірозамінника, одна з яких на кнопці.
Розмір сумочки: 30 см ширина, 27 см висота, 12 см глибина. Довжина плечового ременя 90 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип сумки | шопер |
| Колір | Темна пудра |
- Ціна: 750 ₴



