Жіноча сумка велика містка шопер міська стильна коричнева екошкіра

760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0232-390/7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка велика містка шопер міська стильна коричнева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка! Сумка 2 в 1!
Містка модна сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків усередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 760 ₴




