Комплект жіноча сумка з клатчем стильна містка красива моко-шкіра

685 ₴
- Немає в наявності
- Код: D613-485/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект жіноча сумка з клатчем стильна містка красива моко-шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має один основний відділ на блискавці без підкладки. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець можна пристібати як до сумки, так і до косметички.
Розміри сумки: 26 см ширина по дну. 31 см ширина вгорі. 25 см висота. 14 см глибина.
Довжина ремінця 145 см.
Розміри клатча: 17 ширина, 16 висота, 10 глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 685 ₴







