Велика жіноча сумка-мішок формат А4 красива модна моко екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7957-540/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка-мішок формат А4 красива модна моко екошкіра
Відправка Новою та Укпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Модна новинка!
Гарна містка жіноча сумка формату А4, виготовлена з м'якої приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині кишеня на блискавці та кишеню для телефона.
Ззаду — кишеня на блискавці, спереду сумочки — кишені на блискавці.
- Розміри: Ширина 35 см, висота 31 см, глибина 11 см.
- Довгий регульований ремінь — 128 см
- Висота короткої ручки — 30 см
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 770 ₴




