Жіноча сумка шоппер міська модна стильна комбінована сіра замша + кокоса

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-500/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шоппер міська модна стильна комбінована сіра замша + кокоса
Відправляємо Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка, актуальної форми, виготовлена з натуральної замші та гладкої турецької екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці. Усередині дві кишені на блискавці і одна відкрита кишеня. На зворотному боці кишеня на блискавці. У комплекті довгий ремінь, максимальна довжина 130 см.
Розміри: 28 см ширина по дну, 38 см ширина зверху, 29 см висота, 14 см глибина. Висота ручок 19-24 см (довжина регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 130 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Матеріал | натуральна замша + екошкіра |
- Ціна: 1 050 ₴






