Жіноча сумка через плече комбінована сумочка кросбоді чорна замша+екошкіра

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: 72766-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече комбінована сумочка кросбоді чорна замша+екошкіра
Розміри сумки: 27х23х11см
Довжина ручки - 48 см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 3
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 870 ₴









