Зелена жіноча сумка комбінована сумочка натуральна замша+шкірзам

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1036-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зелена жіноча сумка комбінована сумочка натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки: 33х26х13см
Висота ручок – 15см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 1 050 ₴



