Замшева жіноча сумка мішок середня містка комбінована чорна модна замша + кожзам

830 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7990-570/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка мішок середня містка комбінована чорна модна замша + кожзам
Відправляємо Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Зручна жіноча сумка на щодень, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині дві відкриті кишені та кишеня на блискавці.
Спереду дві кишені на блискавці, на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: ширина 25 см, висота з боків 27 см, висота посередині 22 см, дно 12 см. Плечова ручка заввишки 30 см, ремінець до 138 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 830 ₴




