Жіноча сумка валізка модна класична невелика капучино шкірозамінник

670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0334-470/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка модна класична невелика капуччино кожзам
Відправляємо Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка валізка — те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Має одне відділення під двома блискавками, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
У комплекті довгий знімний ремінь 135 см.
Розміри сумочки: висота — 20 см, ширина по дну 26 см, ширина вгорі 22 см, глибина — 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | капучино |
- Ціна: 670 ₴









