Велика жіноча сумка стильна шопер міська модна мокоекоешкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-460/14
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка стильна шопер міська модна мокоекоешкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виготовлена з гладкої турецької екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і 2 кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Висота ручок 19 см. У комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 130 см. Фурнітура темне срібло.
Розміри: 28 см ширина по дну, 38 см ширина зверху, 29 см висота, 14 см глибина. .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 790 ₴



