Замшева жіноча сумка через плече стильна кросбоді комбінована чорна замша + кожзам

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: D218-580/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка через плече стильна кросбоді комбінована чорна замша + кожзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна модель із широкою ручкою та довгим ремінцем. Виготовлена з натуральної замші та якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 920 ₴








