Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня чорна екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77704-465/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча каркасна сумка ділова класична сумочка середня чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумка лаконічної прямокутної форми — ідеальний варіант як повсякденна офісна сумка. Сумка виготовлена з якісної турецької екошкіри. Має три відділення під одним на блискавці з підкладкою, всередині дві відкриті кишені і кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Дві ручки и знімний ремінь.
Розміри сумочки: 33,5 х 24 х 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 920 ₴







