Містка жіноча сумка комплект із клатчем міська модна чорна шкірозамінник

660 ₴
- Немає в наявності
- Код: D606-440/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка жіноча сумка комплект із клатчем міська модна чорна шкірозамінник
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має один основний відділ на блискавці без підкладки. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець можна пристібати як до сумки, так і до клатча. Фурнітура срібло.
- Розміри сумки: 27 см ширина внизу. 33 см ширина вгорі. 25 см висота. 13 см глибина.
- Розмір клатча: 17*16*10см.
- У комплекті знімний регульований плечовий ремінь.
- Максимальна довжина ременя 170 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1700 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 660 ₴







