Містка жіноча сумка саквояж модна міська чорна рептилія шкірозамінників

895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0773-520/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка жіноча сумка саквояж модна міська чорна рептилія шкірозамінників
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Класика! Сумочка, з якою ви матимете стильний та сучасний вигляд щодня! Крім того, вона дуже містка!
Сумочка виготовлена з якісного структурного кожзама. Сумка має одне відділення на блискавці, ділиться навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона. Спереду та на зворотному боці сумки кишеня на блискавці.
До комплекту входить довгий знімний ремінь (довжина регулюється).
Фурнітура — нікель.
Розміри: довжина 34 см, висота 21 см, ширина 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 895 ₴









